Ріффмастеру залишили чинний запобіжний захід

Шевченківський райсуд Києва відхилив клопотання захисту Андрія Антоненка

Михайло Хомченко

Про це повідомляє Depo.ua.

Адвокати підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета наполягали на зміненні запобіжного заходу на особисте зобов'язання.

Але, як зазначила суддя Оксана Голуб, "суд ухвалив: клопотання захисника Кругового про зміну запобіжного заходу обвинуваченому Антоненку з домашнього арешту на особисте зобов'язання залишити без задоволення. Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає".

Нагадаємо, 30 квітня Андрію Антоненку змінили запобіжний захід, його відправили під домашній арешт після 1,5-річного перебування за ґратами.

Згодом Антоненко заявив, що до ув’язнення був цілком здоровою людиною, проте за час тримання під вартою його стан здоров’я значно погіршився.

22 червня суд продовжив для Антоненка домашній арешт.

Що відомо про вбивство Павла Шеремета станом на зараз 

Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року, коли в автомобілі, на якому він їхав, здетонував вибуховий пристрій, слідчі кваліфікували подію як умисне вбивство. На відеозаписах, які фіксують момент підкладання вибухівки, були помітні силуети ймовірних убивць, але з'явилася інформація, що МВС також має записи з рисами облич імовірних злочинців.

Шеремет до смерті працював в інтернет-виданні "Українська правда" та на Радіо "Вести". В Україні одразу створили опергрупу з розслідування цього вбивства, до якої увійшли представники ФБР.

Слідство розглядало п'ять версій вбивства Павла Шеремета: злочин, здійснений через професійну діяльність на Росії і Білорусі; помилка в об'єкті злочину (готувалося вбивство, цивільної дружини Шеремета й власниці видання "Українська правда" Олени Притули); професійна діяльність в Україні – за критичні публікації у виданні "Українська правда" та на радіо "Вести"; зусилля в дестабілізації ситуації в державі; конфліктні ситуації в особистому житті Павла Шеремета – сімейне, комерційне і фінансове становище.

Підозру у вбивстві Шеремета оголосили ветерану АТО, музиканту Андрію Антоненку, лікарці та волонтерці Юлії Кузьменко та медсестрі Яні Дугарь. Антоненко до останнього часу залишався за ґратами, тоді як Кузьменко після апеляції відпустили під домашній арешт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Новини на Depo.ua