Мистецтво єднає: ORIGAMI for UKRAINE за підтримки Фонду Андрія Матюхи в центрі Києва

Вперше в Києві Фонд Андрія Матюхи долучився до реалізації міжнародної артінсталяції ORIGAMI for UKRAINE, яка з’явилася на фасаді Музею історії міста Києва

Журналіст відділу новин
Мистецтво єднає: ORIGAMI for UKRAINE за…

Проєкт об’єднав креативну силу митців, щоб через мистецтво підтримати українців і зібрати кошти на медичне обладнання для Київського міського центру відновного лікування, передає Depo.ua.

Автор інсталяції — зірковий дизайнер із Бельгії

Ідея проєкту належить відомому бельгійському дизайнеру Шарлю Кайсіну, який співпрацював із такими світовими брендами, як Hermès, Rolls-Royce, Cartier та Ice-Watch. Він створив ORIGAMI for UKRAINE як потужний візуальний символ солідарності з Україною.

 

Кожен з 5000 орігамі-птахів зроблений із металізованого паперу, що сяє на сонці — це символ незламності, сили духу та прагнення до миру. Його витончене дизайнерське бачення отримало глибоке емоційне втілення саме в Україні, завдяки підтримці міжнародних партнерів та українських, зокрема Фонду Андрія Матюхи.

Андрій Валерійович Матюха: "Цей проєкт — символ партнерства та підтримки"

Київ і Брюссель об’єднали зусилля задля підтримки Київського міського центру відновного лікування — міста-партнери забезпечують українські лікарні, що постраждали від війни, необхідним медичним обладнанням.

"ORIGAMI for UKRAINE — це не лише про естетику. Інсталяція має важливу соціальну мету: зібрані під час проєкту кошти вже перевищили 50 000 євро і спрямовуються на допомогу київським лікарням. Важливою частиною інсталяції стало залучення дітей з Київського Палацу молоді — їхні орігамі-птахи наповнили проєкт щирістю й емоційною глибиною", — зазначають у Фонді Андрія Матюхи.


Інсталяція прикрашатиме фасад Музею історії міста Києва протягом 90 днів — як візуальне нагадування про силу єдності, мистецтва та людяності в складні часи.

Нагадаємо, минулого місяця фонд Андрія Матюхи підтримав Охматдит, придбавши для відділення ургентної хірургії лікарні сучасну ретракторну систему Thompson.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Новини Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme