NASA шукає добровольців для імітації життя на Марсі

Американське управління з аеронавтики та досліджень космічного простору (NASA) шукає добровольців для участі у проекті з імітації життя на Марсі
 

Журналіст відділу новин
NASA шукає добровольців для імітації жит…
Зображення: ICON

В NASA збираються в умовах, наближених до реальних, вивчити, як високомотивовані люди реагують на суворі умови довгострокового наземного симулятора.

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт NASA.

Зазначається, що місія повинна початися восени 2022 року і триватиме рік.

Серед вимог до кандидатів – громадянство США, гарне здоров'я, вік від 30 до 55 років, відсутність звички палити, досвід роботи пілотом і ступінь магістра в галузі природничих наук, інженерії або математики. Також вони повинні володіти англійською мовою для ефективного спілкування між екіпажем та центром керування місії. Відбір екіпажів відповідатиме стандартним критеріям NASA для кандидатів у астронавти.

Нагадується, що NASA планує провести три однорічних місії з імітацією поверхні Марса на базі техаського Космічного центру імені Джонсона. Вони дозволять провести дослідження з розробки методів і технологій для запобігання і розв'язання потенційних проблем у майбутніх космічних польотах людини на Місяць і Марс.

Кожна з місій складатиметься з чотирьох членів екіпажу, які житимуть та працюватимуть у модулі Mars Dune Alpha площею 160 м2, надрукованому на 3D-принтері.

Навколишнє середовище імітуватиме проблеми місії на Марсі, включаючи обмеження ресурсів, збої обладнання, затримки зв'язку та інші чинники стресу навколишнього середовища.

Завдання екіпажу можуть включати моделювання виходів у відкритий космос, наукові дослідження, використання віртуальної реальності та управління роботами, а також обмін повідомленнями.

Нагадаємо, 27 квітня Ілон Маск заявив, що під час колонізації Марсу може загинути багато людей, але це не відлякує добровольців.

4 червня американські вчені застерегли, що подорож на Марс може стати для людства найбільш ризикованою місією в історії цивілізації.

Читайте також: З атмосфери Марса вперше в історії отримали кисень: Що про це відомо

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Новини Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme