Арахамія виграв $300 у пабі завдяки матчу України з Швецією

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія напередодні, 29 червня, виграв 300 доларів завдяки перемозі української збірної над Швецією в матчі 1/8 фіналу "Євро-2020"

Журналіст стрічки новин
Арахамія виграв $300 у пабі завдяки матч…

Про це він повідомив у коментарі журналістам, передає Depo.ua

За словами нардепа, матч він дивився разом з компанією друзів у пабі. Арахамія додав, що в компанії були звичайні люди, а відвідувачі пабу робили ставки на виграш команди.

"Я поставив 2-1. Виграв 300 доларів і витратив на пиво для всіх людей, які були присутні в залі", – розповів політик.

Він зауважив, що вчорашня гра українських спортсменів була "дійсно яскравою". Водночас на питання журналістів про ім'я футболістів, які забили голи, Арахамія відповісти не зміг.

Він додав, що у перемозі української збірної над збірною Швеції допоміг флешмоб.

Як відомо, збірна України, яка здолала національну команду Швеції в додатковий час матчу 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020 (2:1), в чвертьфіналі турніру зустрінеться з Англією, яка обіграла Німеччину (2:0).

Нагадаємо, днями президент Володимир Зеленський запустив флешмоб до матчу збірної України та Швеції на Євро-2020.

Дивіться також: Як нападник збірної України забивав переможний гол шведам, який вивів Україну у чвертьфінал Євро