"Слуга" Гетманцев заявив, що помилки в законі– через опозицію

Парламентська фракція "Слуга народу" вважає, що багатьох юридичних помилок і колізій у законі про деолігархізацію можна було уникнути, якби на ситуацію не впливала опозиція 

 

Олександра Мандровська
Журналіст відділу новин
"Слуга" Гетманцев заявив, що помилки в з…
Фото: Данило Гетманцев / Facebook

"Слуги" вважають, що опозиційні партії навмисне зробили все, що від них залежало, аби нашкодити під час розгляду законопроекту у сесійній залі Верховної Ради. 

Про це заявив глава фінансового комітету та нардеп від "СН" Данило Гетманцев під час спілкування із журналістами в кулуарах ВРУ 24 серпня, передає Depo.ua

"Я звертаю вашу увагу, що опозиція зробила все можливе, щоб таких помилок було якомога більше", – сказав Гетманцев.

Водночас він додав, що не знімає з себе персональної відповідальності за допущені помилки в тексті законопроекту.

"Я зізнався, що сам винен, що така помилка була. Я з себе таку політичну відповідальність не знімаю, як і зі своїх колег", – уточнив нардеп. 

Зауважимо, що 23 вересня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому проект закону №5599 про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). 

Закон підтримали 279 депутатів – це фракція "Слуга народу"(229 голосів), група "Довіра"(15) і "За Майбутнє"(18) та фракція "Голос"(11). У "Голосі" закон підтримала група, яка протистоїть лідеру партії Кірі Рудик та голові фракції Ярославу Желєзняку.

Закон зазнав критики з боку опозиція, а також голови парламенту Дмитра Разумкова. Спікер спрямував законопроект після першого читання до Венеціанської комісії на експертизу. І залежно від висновків експертів Ради Європи, закон можуть переглянути. Висновок Венеціанської комісії має надійти у грудні.

24 вересня стало відомо, що у Верховній Раді буде ще одне голосування щодо закону про олігархів №5599. Це необхідно, щоб усунути юридичну колізію, яка виникла через наявність у законі помилок.

Нагадаємо, найближчим часом народним депутатам доведеться переголосувати закон про деолігархізацію, який ухвалювали з поспіхом і проґавили багато юридичних помилок. Парламентарі забули зачитати низку правок, а деякі просто переплутали номерами. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Новини Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme